Napsali o mně

O Životě s Béďou si můžete přečíst tady. A taky tady. Kde příště? To jsem sama zvědavá!

💜 O mém příběhu a důvodu proč jsem založila blog si můžete přečíst v rozhovoru pro HateFree - Bolest a zoufalost. I to je život s Bechtěrevovou nemocí. O svém životě s ní píše 23letá Linda.

💜 Moc milý rozhovor jsem poskytla lifestyle magazínu Mylifein.eu, kde jsem se rozpovídala o mém pohledu na nemoc, změnu životosprávy a tak. Taky jsem povídala o knížce, pro koho je, co má předávat a komu bych chtěla pomoct. Koukněte sami. Tady - Život s Bédou aneb s Bechtěrevovou nemocí mě humor nepřešel.

💜 To jsem se zase trochu rozkecala pro Hatefree. O knize, křtu, remisi i osvětě v porodnictví. Přečtěte si “Humor mě nepřešel” 25letá Linda napsala knihu o životě s Bechtěrevovou nemocí.

💜 Rozhovor pro Flowee, kde jsem popsala, co bych bechtěrevikům doporučila. A taky, jak zkouším studii kvůli autoimunitní uveitidě.

🎙️ Poslechněte si podcast Medicína srdcem, který vytváří medici z Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni. Byla jsem jejich hostem a bylo to opravdu milé povídání. Podcast najdete na Spotify, Apple podcast i Youtube (zde je i video a titulky v angličtině).

🎙️Do svého podcastu Zatjess si mě pozvala fyzioterapetuka Jessica. Probraly jsme spolu více do hloubky cvičení i moje zkušenosti s fyzioterapií. Poslechněte třeba na skpodcasty.sk.

🎙️A nesmím zapomenout na podcast u Margit! Moc moc milé povídání tak nějak o všem najdete třeba na Spotify.